Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
Genel kurul sonrası ilk toplantı
GURBETTEN
15.01.2022 21:06:53
78
A
Genel kurul sonrası ilk toplantı
Vakfıkebir Derneğinin yeni yönetim kurulu genel kurul sonrası ilk toplantısını yaptı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Toplantı ile ilgili olarak medya biriminden yapılan açıklamada, “15. Olağan Genel Kurul sonrasında, Fatih ilçesinde bulunan dernek merkezimizde ilk yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulu üyelerinin büyük bir çoğunluğunun katıldığı toplantıda Başkan Yardımcıları, Genel Sekreter, Genel Muhasip ve Yardımcıları belirlendi.

13 Ocak perşembe akşamı 19:30 da Dernek Başkanımız Av. Betrettin İskender’in özel yemek ikramı ile başlayan programa mazeretli üyeler haricinde tam katılım sağlandı. Yeni seçilen üyelerin tanışmasının ardından Genel Kurul Toplantısı hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

Yeni yönetimimizde Başkan Yardımcılıklarına Mehmet Birinci ve Muhammet Şirin, Genel Sekreter olarak Şuayip Bayraktar, Genel Muhasip olarak Recep Kara yardımcılığına ise Erol Albayrak seçildi. 2021 yılının gelir ve giderlerinin belirlendiği toplantının devamında Dernekler Masasına teslim edilmek üzere yenilenen tüzük üyeler tarafından imzalandı.

Yeni üye ve hemşehrilerimizle tanışma çalışmaları için iletişimin artırılması yönünde karar alındı. Genel Kurulda yapılan isim değişikliği sonrasında kurumsal kimlik çalışmalarını yürütmek üzere görevlendirmeler yapılarak temennilere geçildi. Bir sonraki toplantı günü ve gündem ile ilgili tekliflerin alınmasından sonra toplantı sona erdi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar