Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Hacıfettahoğlu vekalet edecek
GÜNCEL
26.03.2021 16:48:45
175
A
Hacıfettahoğlu vekalet edecek
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan'ın, Artvin İl Müftü Yardımcılığı atanması sonrası açıkm olan Vakfıkebir İlçe Müftülüğü görevine Hüseyin Hacıfettahoğlu vekâlet edecek.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe Müftüsü Recep Şahan'ın, Artvin İl Müftü Yardımcılığı görevine atanması ve 23 Mart 2021 tarihi itibariyle de resmi olarak buradaki görevinin sona ermesi dolayısıyla, Vakfıkebir İlçe Müftülüğü görevine yeni atama yapılıncaya kadar Şalpazarı İlçe Müftüsü Hüseyin Hacıfettahoğlu vekâlet edecek.

Hüseyin Hacıfettahoğlu Kim?

1975 yılında Trabzon İli Vakfıkebir İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Vakfıkebir’de tamamlayan Hüseyin Hacıfettahoğlu, İmam-Hatip lisesinden mezun olduktan sonra hafızlık yaptı. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi İlahiyat Fakültesine girdi. 2002 yılında İstanbul Pendik Haseki Eğitim Merkezine 18. dönem kursiyer olarak başlayıp, 2004 yılında mezun oldu. Sakarya İli Geyve İlçesi Bozören köyünde ve İstanbul İli Kadıköy İlçesi Saliha Kulaksızoğlu Camilerinde İmam-Hatiplik, İstanbul İli Eminönü İlçesi Ali Paşa Camiinde Müezzin-Kayyım, İstanbul İli Gaziosmanpaşa İlçesi Ebuzer Camiinde İmam Hatiplik görevlerinde bulundu.
       Daha sonra Sinop İli Ayancık, Trabzon İli Beşikdüzü ve Yomra İlçelerinde Vaiz olarak görev yapan Hacıfettahğlu, 2012 yılında Diyarbakır İli Kulp İlçe Müftüsü olarak atandı.  2015 tarihinden itibaren Gümüşhane İl Müftü Yardımcılığı yapmış olup, Temmuz /2018 tarihinde Şalpazarı Müftülüğü görevine atanan Hacıfettahoğlu,  evli ve 3 çocuk babasıdır.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar