Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Hayallerinizin peşinden koşun
GÜNCEL
05.11.2021 17:59:06
172
A
Hayallerinizin peşinden koşun
Vakfıkebir Kaymakamımız Dr. Hacı Arslan Uzan, Kaymakam Adayı Erdem Yenisoy, Belediye Başkanı Muhamet Balta ve beraberindekilerle bir araya geldiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan,  Belediye Başkanı Muhammet Balta, Kaymakam Adayı Erdem Yenisoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ile birlikte Fen Lisesi öğrenci yurduna giderek burada öğrencilerle birlikte yemek yediler. Ardından konferans solonun da sohbet toplantısı gerçekleştirerek gelen soruları cevapladılar.

Nereden geldiğimizi unutmamalıyız...

Burada bir konuşma yapan Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, ‘Sizlerden beklentimiz öncelikle iyi insan olmanızdır. Bunu başardıktan sonra meslek sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Şuurlu olmalı ve nereden geldiğimizi unutmamalıyız. En az üç hedefiniz olmalı ve ona göre çalışmalısınız. İyi bir lisede okuma iyi bir üniversitenin kapsını aralamak demektir. Siz ilk aşamayı başardınız. İnşallah ikinci aşamayı da başaracaksınız. Hedefleriniz için çok çalışın ve çok dua edin. Duanın değiştiremeyeceği hiçbir şey yok. İnşallah istediğiniz mesleklere ulaşırsınız” dedi.

Eksikliklerinizi kapatmak için daha çok çalışın...

Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta ise, “Bu akşam hem sizlerle birlikte olmaktan, hem de içerisinde bulunduğumuz bu güzel binanın yapımına vesile olmaktan dolayı iki kez mutluyum. Bu binada ilçemizin evladı TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Muhammet Balta’nın büyük emeği var. Bu önemli yatırımın ilçemizde gelmesine vesile olan tüm devlet büyüklerimize sizlerin huzurunda bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Pandemi dolayısıyla uzun bir süre okullarınızdan uzak kaldınız. Bu süredeki eksikliklerinizi kapatmak için daha çok çalışmalısınız. Hayallerinizin peşinden koşun ama hiç bir hayal emek vermeden çok çalışmadan gerçekleşmez bunu da unutmayın. Tarihimizi, geçmişimizi, nereden geldiğimizi çok iyi araştırın. Milli ve manevi değerlerimize önem verin. Bizler sizlerin her zaman yanınızdayız. Hepimize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta, Kaymakam Adayı Erdem Yenisoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın ile birlikte  Fen Lisesi öğrenci yurduna giderek burada öğrencilerle birlikte yemek yediler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar