Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Hekimoğlu FK,Osman Özköylü ile sözleşme imzaladı
SPOR
02.11.2020 18:19:55
154
A
Hekimoğlu FK,Osman Özköylü ile sözleşme imzaladı
Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü, anlaşma sağladığı Teknik Direktör Osman Özköylü ile sözleşme imzaladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Tesislerde Başkan Celil Hekimoğlu ile Başkan Vekili Suat Hekimoğlu’nun katılımı ile yapılan imza töreninde başarılı teknik direktör Osman Özköylü kendisini 2+1 yıllığına kulüp ile sözleşmeye imza attı.

İmza töreninde konuşan Başkan Celil Hekimoğlu, “2018’de Düzyurtspor’u devraldıktan sonra proje ile başladık bu yola. Hekimoğlu FK olarak ilk yılımızda 2. Lig’e çıkmayı başardık. Trabzon’un damarlarında bu hırs olduğu için bu seneki hedefimizi 1. Lig’e çıkmak için koyduk. İstikrar seven bir insanım. Devamlılığı çok istiyoruz. Hedeften uzaklaşmayı görünce değişiklik yaptık. İnançlı, hırslı, mücadeleci bir isim aradık. Trabzon’un da bir parçası olsun istedik. Sporcu alırken de buna gayret etmeye çalışıyoruz. Osman hocam Trabzonspor’da futbol oynamış. Kendisiyle 1 dakika içinde anlaştık. Uzun sürmedi. Yeni bir sayfa açıyoruz. Hedef 1. Lig. Bu sene olmak zorunda değil gelecek senenin temellerini de atabiliriz” dedi.

Teknik Direktör Osman Özköylü ise, “Çok sevdiğim insanların yanlarında olmaktan dolayı çok mutluyum. Bu kulübe hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Beni davet ettiklerinde kulüple ilgili çok bilgim yoktu ama onun projeleri ve hedeflerini dinledikten sonra o proje içime o kadar sindi ki bu kulübe yardımcı olmak adına içimde büyük bir heyecan uyandı. Bu proje çerçevesinde asıl amaç bu projenin bir parçası olmak, hedefine ulaşmasına yardımcı olmak en büyük hedefim. Hekimoğlu Trabzon FK, birçok birinci lig ve Süper Lig takımlarından güçlü yapıya sahip. Bu da beni çok heyecanlandırdı” ifadelerini kullandı.

Bu takımı kuranları tebrik ettiğini de ifade eden Özköylü şu ifadeleri kullandı: “Büyük bir değişim yapacağız. En az Trabzonspor kadar takip edilecek ve izlemekten keyif alınacak bir kulüp olacak. İnsanların yer bulmak için erkenden stada geleceği bir takım oluşturacağız. İyi futbol, keyif veren futbol oynayan ve hedefleri kovalayan takımlarda olduk. İnşallah bunu bu kulüpte de başaracağız”

Teknik Direktör Osman Özköylü’nün ekibi de belli oldu. Buna göre Fatih Çardak (1.Yardımcı Antrenör), Cengizhan Baskın (Kaleci Antrenörü), Uğur Okur (Yardımcı Antrenör), Ragıp Başdağ (Yardımcı Antrenör), Adem Çağlayan (Yardımcı Antrenör) ve Arif Can (Yardımcı Antrenör) olarak görev yapacak.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar