Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Heyelan Grup Yolunu Kapattı!
BÖLGE
21.01.2022 20:33:05
167
A
Heyelan Grup Yolunu Kapattı!
Beşikdüzü İlçesi’nde Heyelan nedeniyle dört mahallenin kullandığı grup yolu kapandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Kar tüm güzelliğiyle devam ederken, bazı zorlukları da beraberinde getiriyor. Beşikdüzü İlçesi’nde grup yolunu bağlayan iki mahalle yolu heyelan nedeniyle kapandı.

Beşikdüzü İlçesi Vardallı Mahallesi - Dağlıca Mahallesi grup yolunun Zemberek Mahallesi ile Hünerli Mahallesi sınırında oluşan heyelan nedeniyle grup yolunun bir bölümü trafiğe kapandı.  Heyelan alanı içerisindeki elektrik direğinin devrilmesi nedeniyle enerji kesintisi oluştu..

 Beşikdüzü Belediyesi, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Çoruh Elektrik Dağıtım ekipleri ile mahalle Muhtarlıklarıyla birlikte heyelan sahasında incelemeleri tamamladıktan sonra müdahale çalışmalarını başlatıldı. Alternatif yol olarak Mezbahane ile Armutlar Boğazı arasındaki yol kullanım için hazırlandı. Elektrik verilmesi için çalışmalar devam ediyor. Yolun kapanması nedeniyle heyelan bölgesinde incelemeler yapan Beşikdüzü belediye Başkanı Kamuran Kahyaoğlu, vatandaşları uyararak, yoğun devam eden kar dolayısıyla dikkatli olunması, zaruri seyahat gerekiyorsa kar için önlem alınmış araçlar ile seyahat edilmesi gerektiğini söyledi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar