Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
İçimizi ısıtan davranışlar!
BÖLGE
02.03.2021 21:29:17
196
A
İçimizi ısıtan davranışlar!
Kış gününde yem bulamayan güvercinleri elleriyle besliyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon Şalpazarı İlçesi’nde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısında bulunan eczane teknisyeni 50 yaşındaki 2 evlat babası Metin Çakır, güvercinleri elleriyle beslemesi izleyenlerin duygulanmasına neden oldu.
        İlçenin 15 Temmuz Demokrasi Meydanı karşısındaki eczanede teknisyen olarak çalışan Çakır,  kış günleri ve Pandemi kısıtlamasından dolayı yeterli yiyecek bulamayan güvercinlere her sabah yem vererek herkese örnek oldu. Çakır çalıştığım iş yerini açmaya gittiğim zamanlarda güvercinlerin yerlerde çöplerin bulunduğu alanda yiyecek aradıklarını görünce çok duygulandım ve  aç karınlarını doyurmaları için mücadele ettiklerini görünce onların beslenmesini sağlamaya başladım.

Güvercinlerle Arkadaş Olduk

       Çalıştığı eczanenin önündeki güvercinleri beslemeye devam eden Çakır. Onların beni gördüklerinde bir anda çevremi sarmaları ve yem poşetinden attığım buğday tanelerini kaparcasına bu soğuk kış gününde karınlarının doyduğunu görünce duygulanıyorum. Onlarda bana olan sevgilerini kaçmayarak elime tutuşturulan bir çiçek gibi ellerime konarak bana teşekkür ediyorlar. Onlarla adeta arkadaş olduk dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar