Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
İçimizi Isıtan Kampanya "1 Mont, 1 Bot"
GÜNCEL
02.02.2022 20:36:48
116
A
İçimizi Isıtan Kampanya "1 Mont, 1 Bot"
"1 Mont, 1 Bot" kampanyası kapsamında Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi tarafından bot ve mont’lar Tonya İlçesindeki ihtiyaçlı öğrencilere dağıtıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi Müdürlüğü tarafından Tonya ilçesi İmam Hatip Ortaokulunda okuyan ihtiyaçlı öğrencilerimize mont ve bot yardımı yapıldı. Biz sebeplere sarılalım, yola çıkıp yürüyelim,  varırsak şükreder,  varamazsak 'Yoldaydık' deriz sloganıyla başlatılan kampanya içimizi ısındırıyor.

Kampanyanın öğrencileri çok mutlu ettiğini ifade eden Vakfıkebir Mustafa Turupçu Gençlik Merkezi Müdürü Yunus Ali Civil, "Tonya ilçesi İmam Hatip Ortaokulunda gerçekleşen bu anlamlı yardım öğrencilerimizi ziyadesiyle mutlu etmiştir. Bot ve montları tam da kar yağdığı tarihte dağıttıkları için mutlu olduklarını ifade eden Müdür Civil, Bizler kilometrelerce uzaktaki minicik ellerden, kocaman yüreklere açılan kapılara uğrayıp, ışıl ışıl gözlerden dışarı fırlayan sevinçlere şahit olmak istedik. Çocuklarımızın yüzlerinde oluşan mutluluk bizleri de mutlu ediyor. Yetiştirdiğimiz evlatlarımızın ailelerine, ülkemize ve topluma faydalı birer fert olmaları en büyük dileğimizdir. Bizden sonraki nesillerimize temiz, iyi yetişmiş, kültürlü nesiller bırakmak istiyoruz. Her şeyin eğitimden geçtiği inancıyla eğitim ve öğretimin maddi ve manevi açıdan her zaman destekçisi olmaya devam edeceğiz. Tüm öğrencilerimizin bot ve montlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum " diye konuştu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar