Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
İletişimde İlk Oldu !
GÜNCEL
18.11.2022 16:46:12
34
A
İletişimde İlk Oldu !
Vakfıkebir İlçesi’nde iletişim alanında bir işyeri TSE standartları belgesi aldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Kemaliye Mahallesi 14 Şubat Caddesi’nde faaliyet gösteren Şafak İletişim Kemal Şafak, TSE Belgeli Hizmet yeterlilik Belgesi ve Markası Kullanma Tip Sözleşmesi”ni imzalayarak Vakfıkebir’de ilk oldu.

Trabzon TSE Belgelendirme Müdürlüğü ile Şafak İletişim Kemal Şafak arasında “Hizmet Yeterlilik Belgesi” kullanımı konusunda karşılıklı sözleşme imzalayarak ilçede ilk oldu. Belgede, Türk Standartları Enstitüsünü, Şafak İletişim Kemal Şafak ile belgelendirme Yönerge’sini va Hizmet Belgelendirme Usul ve Esasları’nı kapsıyor.

Şafak İletişim, bu sözleşme ile TSE kuruluşa belge kapsamında belirtilen Türk Standartlarına ve kriterlerine uygun hizmetleri vermeye yeterli olduğunu gösteren 61-HYB-1445 numaralı hizmet yeterlilik belgesini kullanma hakkına sahip oldu.

TSE Belgesinin alınmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren İşletme sahibi Kemal Şafak, Buyuklimanmedya.Com’a yaptığı özel açıklamada;  şükürler olsun biraz uğraştırdı fakat Vakfıkebir’imizde TSE standartlarında bir Servisiniz oldu. Belgenin alınmasındaki önceliğimiz hizmet kalitemizin olması. Halka yapılan hizmetin Hakk’a yapılan hizmet anlayışını şiar edindiğimiz işyerimizde bundan böyle hizmet kalitemiz her geçen gün daha da artarak devam edecek, bölgemize ve ilçemize hayırlı olsun dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar