Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
İmzalar Atıldı 7 Ayda Bitecek
GÜNCEL
05.02.2021 18:25:46
184
A
İmzalar Atıldı  7 Ayda Bitecek
Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi’nde yapılacak olan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu için Vakfıkebir Belediyesi ile yüklenici firma arasında sözleşe imzalandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Hürriyet Mahallesi’nde Kapalı Spor Salonun bulunduğu alanda yapılacak olan ve 7 ayda tamamlanacak yarı olimpik yüzme havuzunun yapımı için Belediye Başkanı Muhammet Balta, Fen İşleri Müdürü Mustafa Kemal Bulut ve yüklenici firma Kalem Mimarlık Mühendislik İnşaat Taahhüt Ticaret yetkiliklerinin katılımıyla sözleşme imzalandı.
           “Söz verdiğimiz bir hizmeti daha Vakfıkebir’imize kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz diyen Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta,  Yüzme havuzu konusunda ilçe halkımızın özellikle bayanlarımızın ve çocuklarımızın beklentileri vardı. Yüzme havuzumuz yeni yüzme öğrenecek olan çocuklarımıza da ev sahipliği yapacak. Vakfıkebir’imize hayırlı olsun. Bu yatırımın ilçemize gelmesini sağlayan Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı, AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Sayın Muhammet Balta’ya, AK Parti Trabzon Milletvekillerimiz Sayın Adnan Günnar’a, Sayın Bahar Ayvazoğlu’na, Sayın Salih Cora’ya, Spor Toto Teşkilat Başkanı Başkanı Sayın Bünyamin Bozgeyik ve katkısı olan herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar