Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
İşadamı Kadir İslam Son Yolculuğuna Uğurlandı
GÜNCEL
05.10.2022 20:25:30
771
A
İşadamı Kadir İslam Son Yolculuğuna Uğurlandı
İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde kalp ameliyatı olan Büyükliman Bölgesi ve Vakfıkebir’in sevilen işadamlarından Kadir İslam’ın vefat haberi bölgede şok etkisi yarattı. Merhum Kadir İslam bu gün gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Geçen hafta İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi'nde kalp ameliyatı olan Kadir İslam(51) yapılan tüm müdahalelere rağmen yoğun bakım ünitesinden çıkamadı. Vefat haberi ilçede şok etkisi yaratırken ailesi, sevenleri ve ilçe halkını hüzne boğdu.  İstanbul’da vefat eden Kadir İslam’ın naşı dün akşam saatlerinde Trabzon Hava Limanına ulaştığında sevenlerinin omuzları üzerinde doğduğu eve getirildi.

Kadir İslam bu gün (5.10.2022 Çarşamba) ikindi namazına müteakip Vakfıkebir Merkez Yeni Camiinde İlçe Müftüsü Şükrü Küçük tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Hacıköy Mahallesi’ndeki aile kabristanlığında toprağa verildi.

Mahşeri kalabalığın helallik verdiği cenaze namazına TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta, AK Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, İlçe Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, İlçe Belediye Başkanları,  STK Temsilcileri, Siyasi Parti temsilcileri, daire amirleri, Belediye Meclis üyeleri, işadamları, bürokratlar, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar