Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
’İşimiz de Gücümüzde eğitim’’
EĞİTİM
15.09.2020 23:07:56
878
A
’İşimiz de Gücümüzde eğitim’’
Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneğinden Şalpazarlı Öğrencilere Destek.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Merkezi İstanbul’da bulunan Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Şalpazarı’ndaki tüm ilkokullarda birinci sınıflarda okuyan öğrencilere okuma seti gönderdi.

Şalpazarı İlçesine gönderilen okuma setleri Eğitim Derneği Başkan yardımcısı ve aynı zamanda Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Kemal Türkmen, İlçe Kaymakamı Uğur Ünsal ile İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz ve öğretmenler tarafından birinci sınıf öğrencilerine dağıtıldı.

Merkezi İstanbul da bulunan dernek tarafından İlçede eğitim ve öğretime başlayan 1. Sınıfa kayıt yaptıran 93 Öğrenciye gönderilen okuma heyet tarafından dağıtım ilçe genelinde yapıldı.

Şalpazarı Eğitim, Kültür, Sanat ve Turizm Derneği Başkanı Hasan Keskin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;  Bizlerin İlçemiz genç nesillerin okuyup birer meslek sahibi olması için oluşturduğumuz eğitim gönüllülerimizin tarafından bu yıl 10’uncusunu faaliyete geçirdiğimiz eğitim seti kampanyamızın 12. Sınıf öğrencilerimizin tamamına ulaştırmış bulunuyoruz.1. sınıf ve 12. Sınıf öğrencilerimizin eğitim seti dışında kalan 8. Sınıf öğrencilerimizin de LGS çalışmamız devam ediyor. Bu çalışma kaynaklarımızın temininde bizlere yardımcı olan başta Şalpazarı İlçemizin değeri şehzadeler şehri İstanbul Üsküdar Belediye Başkanı Av. Hilmi Türkmen, İlçe Kaymakamımıza, Eğitim yöneticilerimize ayrıca eğitim derneği yönetim kurulu çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederken’ ’İşimiz de Gücümüzde eğitim’’ çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz dedi.

 

Kaynak Şalpazarı SES

 

 

        

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar