Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
İşletmeci duyarsız kalmadı!
GÜNCEL
04.09.2022 18:43:21
119
A
İşletmeci duyarsız kalmadı!
Temmuz Ayı başında yaptığımız “Havuz çözüm Bekliyor” haberimize park işletmecisi duyarsız kalmadı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

“Havuz çözüm Bekliyor” haberimize park işletmecisi duyarsız kalmadı. Parkın havuzunu su ile doldurarak fıskiyeleri hizmete sokuldu. Parkta güzel görüntüler oluşmasına neden oldu.

Vakfıkebir Belediye Sahil Parkında bulunan havuz görüntü kirliliği ile ilçemize yakışmıyor. Vatandaşlar çözüm istiyor! Haberimize park işletmecilerinden Mustafa Küçük duyarsız kalmayarak havuzun suyunu doldu.  Fıskiyelerden su fışkırtarak görselliği ön plana çıkartmasına vatandaşlardan alkış ve teşekkür geldi. “Havuz Başı Keyfi” ancak böyle olur dediler.

Yaptığımız haberde; Sahil Parkındaki havuz yıllardan beri sürekli olarak çalışmaz vaziyette. Havuz susuz görüntüsüyle görüntü kirliliğine neden olurken vatandaşlar çözüm bekliyor. 1990 Yıllarda dönemin Belediye Başkanı Merhum Sabri Bahadır, tarafından belediyenin kendi imkânlarıyla yaptırılan ve yaptırıldığı dönemde işlevselliğiyle gündemde olan ve civar ilçelerden gelen vatandaşlar için “Havuz Başı keyfi” yapılan parktaki havuz daha sonraki dönemlerde ilave edilen şelale susuz ve atıl tutulması vatandaşların tepkisine neden oluyor.  İlçe sakinleri havuzun bir an önce hoş bir görüntüye dönüştürülmesini bekledikleri yönündeki söylemlerini dile getirmiştik.

Büyükkliman Medya olarak Sayın İşletmeci Mustafa Küçük’e hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar