Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. KÜLTÜR SANAT
Kalyoncu'ya En güzel Şampiyonluk Fotoğraf Ödülü
KÜLTÜR SANAT
05.11.2022 23:51:10
54
A
Kalyoncu'ya En güzel Şampiyonluk Fotoğraf Ödülü
Trabzon Ortahisar Belediyesi’nin Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) ile ortaklaşa düzenlediği “O Sene Bu Sene” adlı fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı. BGC üyesi İnan Kalyoncu ödüle layık görüldü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Ortahisar Belediyesi’nin Trabzonspor’un şampiyonluğu yolunda çekilmiş en güzel fotoğrafları seçmek ve gelecek nesillere kalıcı eserler kazandırma adına Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonuyla birlikte organize ettiği yarışmaya farklı illerden 58 fotoğrafçı katıldı.

Toplamda 176 fotoğrafın yarıştığı organizasyonda 1.’liği ‘İnadıyla Şampiyon’ isimli fotoğrafıyla Büyükliman Gazeteciler Cemiyeti Üyesi ve KuzeyEkspres Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İnan Kalyoncu, 2.’liği ‘Şampiyon Trabzonspor’ isimli fotoğrafıyla Ömer Şahin, 3.’lüğü ‘Bayrak’ isimli fotoğrafıyla Murat Ibranoğlu elde etti.

Mansiyon ödüllerine ise ‘Kar Altında Bilet Sırası’ fotoğrafıyla Burak Altunöz, ‘Dalgaları Aşta Gel’ isimli fotoğrafıyla İnan Kalyoncu ve ‘Kupa Şampiyonun Ellerinde’ fotoğrafıyla İlhan Uzunismail layık görüldü. Yarışmaya Trabzon ile birlikte 16 ilden fotoğrafçı katıldı. Yarışma için ödül töreni 20 Ekim’de Ortahisar Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda düzenlendi. Ödül töreniyle birlikte yarışmaya katılan fotoğrafçıların fotoğraflarının görücüye çıktığı bir de sergi düzenlendi.

 Yarışmada birincilik ödülü 5.000 TL, ikincilik ödülü 4.000 TL, üçüncülük ödülü ise, 3.000 TL olarak verilecek. Mansiyon alan yarışmacılara ise, 1.000 TL ödül verilecek.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar