Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Karadeniz, yönetimde
GÜNCEL
14.02.2022 21:03:43
160
A
Karadeniz, yönetimde
Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası Şubesinin Başkanlık seçimlerinde Vakfıkebirli hemşehrimiz Mustafa Karadeniz yeni yönetime seçilme başarısı gösterdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

16. Dönem İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesinin seçimlerinde Büyükliman Bölgesini temsilen yer alan Vakfıkebir’li hemşehrimiz Mustafa Karadeniz yeni seçilen yönetime girme başarısını gösterdi.

Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin Bölgelerini de kapsayan İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesinde Başkanlık seçimi gerçekleşti. Mevcut Başkan Muzaffer Aydın’ın üç dönem kuralını doldurduğu için başkanlık yarışına dahil olmadığı seçimde 3 aday yarıştı. Başkan adayları Mustafa Tiryaki, Mustafa Gültekin ve Emin Çavuş yarıştığı seçimlerden Mustafa Tiryaki ve yönetimi seçimleri kazanma başarısı gösterdi. Mustafa Tiryaki 568 oy alırken Mustafa Gültekin 116 ve Emin Çavuş ise 84 oy aldı.

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından açıklamada bulunan Başkan Mustafa Tiryaki, “Seçimimize katılan tüm meslektaşlarımıza ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Demokrasi şöleninin yaşandığı bu kongremizde yarışan diğer arkadaşlarımıza da katıkları renkten dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep beraber odamızı yönetmeye devam edeceğiz. Meslekte Birlik Gurubu olarak gelenekten aldığımız deneyimi, geleceğe aktarmak için genç, dinamik ekibimizle yola çıktık. Cenabı Allah çıktığımız bu yolda yar ve yardımcımız olsun” diye konuştu.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar