Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Kaymakam Şahan’dan ilk ziyaret
BÖLGE
18.09.2021 11:51:32
220
A
Kaymakam Şahan’dan  ilk ziyaret
Trabzon Şalpazarı Kaymakamlığı görevine atanan Zekeriya Murat Şahan ilçedeki görevine başladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şalpazarı Kaymakamlığı görevine atanan Zekeriya Murat Şahan ilçedeki   görevine başladı. Kaymakam Zekeriya Murat Şahan ilçede ilk ziyaretini Akçiriş Mahallesine  yaptı ve ilk Cuma namazının da vatandaşlarla saf tutarak eda etti.

Kaymakam ziyareti Cami cemaatini memnun ederken Kaymakam Şahan da duyduğu ilgiden memnun kalırken . Canimiz imamı Resul hoca kaymakam ve Cami cemaatine çeşitli ikramlarda bulundu. Şalpazarı Kaymakamlığına yeni atanan Kaymakam Zekeriya Murat Şahan’in Akçiriş Cami cemaatiyle   ile sohbet etmesi akabinde de  mahallenin yaşlılarından Hacı Mustafa Şirin’in İlçe kaymakamının güler yüzlü ve sohbetinden duyduğu memnuniyeti belirterek Sayın Kaymakamım seni  tebrik ederiz İlçeye yeni göreve başlamanızdan dolayı dedi.

Şalpazarı Kaymakamlığı’na atanan Kaymakam Zekeriya Murat Şahan, Karadeniz’in güzelliklerini hep merak ettiğini ve Trabzon’a ilk kez görevi nedeniyle geldiğini söyledi. Kaymakam Şahan’da bizler sizlerin emrindeyiz İlçeye geldiğiniz zaman yanıma uğrayarak bir kahvemi içebilirsiniz diyerek yine gelme sözü vererek Akçiriş mahallesinden ayrıldı.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar