Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
KEBİR Sosyal Medyayı Salladı
GÜNCEL
27.12.2020 21:13:31
239
A
KEBİR  Sosyal Medyayı Salladı
Dün gece TV 8’de yayınlanan Master chef yemek programı reklam kuşağında yayımlanan KEBİR reklamı sosyal medyayı salladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Master chefler  Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve İtalyan Şef  Danilo Zanna’nın jüri üyeliğini yaptığı Master Chef  reklam kuşağında Mehmet Chef’ın sunduğu KEBİR SÜT reklamı damgasını vurdu. Reklam sonrası KEBİR SÜT yöneticilerinin sosyal meedya hesaplarına gelen tebrik mesajları gündeme oturdu.

İlçemizden, i,limizden ve hatta ülkenin dört bir yanından okuyucu yorumlarında Master Chef reklam kuşağında yayınlanan reklam sonrası KEBİR SÜT yöneticilerinin deyim yerindeyse sosyal medya hesapları kilitlenme noktasına geldi.

Başta KEBİR SÜT’ün Türkiye Satış Müdürü Yakup Karadeniz olmak üzere, bir çok yöneticisinin hesaplarına gelen tebrik mesajları Bir Vakfıkebirli/Büyüklimanlı ve Trabzonlu olarak insanın guruunu okşuyor. Bizde diyoruz ki iyiki varsınız Allah kazancınızı bol eylesin. Sizlerle gurur duyuyoruz.

Yönetclilerin ve sdayfamız üzerinden sosyal medya hesaplarına gelen bazı mesajları sizlerle paylaşmak istiyoruz:

Şenel Aktaş; Allah başarılarınızı daim etsin, Allah yar ve yardımcınız olsun,Amin inşallah selam ve dua ile kalın.

Serkan Omer Demir, İlçemizin ve Yöremizin tanıtılmasına yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederiz.

Ertuğrul Balibay,Bir zeytin üreticisi olarak aile fertleriniz ve ürün kaliteniz yürüdüğümüz yolda bizlere ilham kaynağı olmaktadır.Daha iyi yerlere inş hep beraber.

Erdoğan Cineviz, Karadenizli neden sevilir. Neden farkındalığı vardır. İşte örneği Yakup Karadeniz ve Kebir Yönetim Kurulunu ve tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Bu memlekette GDO LU yiyeceklerden bu millet perişan oldu. İşte gerçek Doğal ürünleri bu millet tüketmeli, Allah razıolsun nice doğal ürünler diyorum.

Burak Yürük; Başarılarınızın devamını dilerim vakfı KEBİR SÜT ve SÜT ÜRÜNLERİNİN tek doğal markası kalitenin kanıtlanmış tek adresi KEBİR

Fatih Hacıfazlıoğlu; Maşallah abi başarılarınızın devamını dilerim SÜT ÜRÜRÜNLERİN TEK ADRESİ KEBİR

Ali Batur; Tek kelimeyle tebrik ediyorum. Kebit Süt markasıyla bir Vakfıkebirli olarak gurur duyuyorum. Kendi memleketinde yatırım yapıp onca yolu katederek ulusal bir marka olması takdire şayandır. Hepinize ziyadesiyle tekrar şükranlarımı sunuyorum.

Beytullah Kızkaban; İlceye verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz paşarılarınızın devamını diliyorum.

Aydın Gelleci; KebirSüt Türkiye'nin gurudur.

Yaşar Karadeniz; Kaliteden ödün verilmeyen her şey sonunda hakettiği Yeri bulur.Başarılarınızın devamını diliyorum.

Mehmet Tayfun Ataman; Tebrikler.DaimaHep destek tam destek.

Emre Akgün; Öncelikle hayırlı olsun diyorum.Allah cc bol kazanç ve daha çok istihdam sağlamayı nasip eylesin bizlerde yerli firmalarımıza sahip çıkalım.

Osman Mollamehmetoglu; Kebir bizleri gururlandırdı...İnşaallah bu durum bozulmadan sonsuza dek sürer diyerek terimlerimizi sunuyoruz...

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar