Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
KEBİR SÜT’ün Ağır Misafirleri
GÜNCEL
21.03.2022 22:18:31
129
A
KEBİR SÜT’ün Ağır Misafirleri
KEBİR SÜT ailesi, İnşaat Mühendisleri Odası Trabzon Şubesi yöneticilerini kahvaltıda ağırladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon İnşaat Mühendisleri Odası Şube yönetin kurulu üyeleri KEBİR SÜT tarafından Vakfıkebir’de düzenlenen kahvaltıda ağırladı. İMO Trabzon Şube Yöneticisi ve Kebir Beton Yöneticisi Mustafa Karadeniz’in daveti üzerine Vakfıkebir’deki fabrikaya giden İMO ekibini, Kebir Süt Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ali Karadeniz ve beraberinde oğulları İnşaat Mühendisleri Mustafa Karadeniz, Gıda Mühendisi Semih Karadeniz tarafından misafir edildiler. Kebir Süt’ün organik ürünlerinden hazırlanan kahvaltıya İMO Trabzon Şube Başkanı Mustafa Tiryaki, İMO’nun önceki dönem başkanları Muzaffer Aydın ve Mustafa Yaylalı ve İMO Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Kahvaltının ardından Kebir Süt ve Kebir Beton fabrikalarını gezdiler.

İMO Trabzon Şube Başkanı Mustafa Tiryaki, Kebir ailesine misafirperverliği için teşekkür ederek, “Güzel bir aile ortamında bizi burada ağırladınız. Birlik beraberliğimiz, kaynaşmamız için bu organizasyonlar güzel oluyor. Kebir ailesi olarak ülkemizin ekonomisine de büyük katkı sağlıyorsunuz. Ürünleriniz dünya pazarında pazarlanıyor. Bünyenizde istihdam ettiğiniz bin kişi ile kentimizin istihdamına da büyük katkı sağlıyorsunuz. Bölgemizin gıda sektöründeki en büyük üreticisi ve Gururusunuz. Sizlere teşekkür ediyor, gurur duyuyoruz” dedi.

Kebir Süt Yönetim Kurulu Üyesi Metin Ali Karadeniz, “Sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. İyi ki geldiniz. Güzel dilekleriniz için de teşekkür ediyorum. Kebir ailesi olarak, hem gıda hem beton santralimiz ile ilimize, bölgemize katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Sizlerle tanışmaktan büyük onur duydum” diye konuştu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar