Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Kudüs coğrafi bir mesele değil imani bir meseledir
GÜNCEL
14.05.2021 22:02:31
71
A
Kudüs coğrafi bir mesele değil imani bir meseledir
Yeniden Refah partisi Vakfıkebir ilçe başkanı Sadettin Çiçek Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. Başkan Çiçek; Rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan-ı Şerif’in sonunda mübarek Ramazan Bayramına kavuşmuş bulunuyoruz. Cenabı Allah’a sonsuz şükürler olsun dedi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Sadettin Çiçek mesajında şunları söyledi; Kardeşliğin paylaşmanın bereketin en yüksek düzeyde yaşandığı bu bayramda bütün hemşerilerimin tüm mazlumların kimsesizlerin ezilenlerin yetimlerin ve yeryüzünde yaşayan bütün Müslümanların ramazan bayramını ve gönülden tebrik ediyor, Cenabı Allah’tan bu mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimizin İslam alemine ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olmasını diliyorum.
             Özellikle İslam coğrafyasında yaşanan kaos, savaş ve iç kargaşalardan dolayı bu ülkelerdeki kardeşlerimizin büyük çoğunluğunun Ramazan Bayramını huzur içerisinde kutlayamayacak olmaları da bizleri son derece derin bir üzüntüye sevk etmektedir. Terör devleti Siyonist İsrail, Müslümanların ilk kıblegahı, haremi, ibadetgahı ve kutsalı olan Mescid-i Aksa'ya baskın düzenlemiş, onlarca müslümanı öldürmüş yüzlerce müslümanı yaralamıştır.
            Kudüs coğrafi bir mesele değil imani bir meseledir, Müslümanların namusudur! Çözüm İslam Birliği neden geçmektedir. Avrupa ve Birleşmiş Milletler den bir kınama dahi gelmemiştir.
            Milli Görüş’çüler olarak Türkiye’de yeniden refah ve istikrarın sağlanması,  “Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Türkiye’mizin öncülüğünde kuvvetin değil, hakkın üstün tutulduğu  “Yeni Bir Dünya” hedefinin bir an önce gerçekleşebilmesi için daha fazla sorumluluk üstlenmemiz ve daha çok gayret göstermemiz gerektiği açık bir şekilde ortadadır.
            Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin, ve tüm İslam Alemi’nin mübarek Ramazan Bayramını kutlar; milletimizin huzur, barış birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlara ulaşmasını, bundan sonra idrak edeceğimiz bayramların  olmasını Cenabı Allah’dan niyaz ederim.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar