Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Kutoğlu'ndan , Başkan Balta ve Zorluoğlu’na teşekkür
GÜNCEL
04.11.2020 18:52:45
349
A
Kutoğlu'ndan , Başkan Balta ve Zorluoğlu’na teşekkür
Kutoğlu Ekmek Ve Pide Fırnı sahiplerinden genç girişimci Yunus Emre Kutoğlu, Başkan Balta ve Zorluoğlu’na teşekkür etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu’nun talimatıyla İzmir’deki deprem mağdurlarına iki tırla birlikte 5 bin 500 adet ‘Vakfıkebir Ekmeği’ gönderilmesinin ardından Kutoğlu Ekmek Ve Pide Fırnı sahiplerinden Yunus Emre Kutoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla teşekkür etti.

Yunus Emre Kutoğlu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

Trabzon Ekmeğini Paylaşıyor... Bu zor zamanda Rabbim İzmir'de Yakınlarını, Evlerini, İşlerini kaybeden Depremzedelere Sabır Ve Kolaylık İhsan Eylesin... Vakfıkebir deki fırınları bu yardım çatısı altında toplayan Trabzon Büyük Belediye Başkanı Sn. Murat Zorluoğluna ve ekmeklerin toplanmasında yaptığı organizasyondan dolayı Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’ya teşekkür ederim...

İzmir Seferihisar merkezli 6.6 şiddetinde yaşanan ve 114 kişinin hayatını kaybettiği ve 1035 vatandaşımızdan 898'i taburcu edildiği, 137 vatandaşımızın tedavisi devam ettiği depremde yaraları sarmak için Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’nın organizasyonu ile depremzedeler için iki tır dolusu 5 bin beş yüz bayatlamayan Vakfıkebir Ekmeği gönderilmişti. Ekmekler bir aksilik olmazsa yarın depremzedelere dağıtılacak.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar