Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Lezzetin Adı Kale Restorant ve Aile çay Bahçesi
GÜNCEL
21.11.2021 17:47:20
246
A
 Lezzetin Adı Kale Restorant ve Aile çay Bahçesi
Kale Restorant ve Aile çay Bahçesi hizmette ve hürmette sınır tanımıyor. Ekonomik fiyatlarıyla hem gözünü hem de midesini doyurmak isteyenlerin uğrak yeri.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Eşsiz deniz manzarası eşliğinde, yemeklerin tadına varmak için Vakfıkebir- Çarşıbaşı sınırı Kale Mahallesi’nde denize nazır yemek, kahvaltı ve balık çeşitleriyle sizleri bekliyor.

Yeniden dizayn edilen Kale Restorant ve Aile çay Bahçesi, bol çeşitleriyle siz konuklarını bekliyor. Ağzının tadını bilenlerin uğrak yeri olan Kale Restoran ve Aile Çay Bahçesi’nde Kuzu pirzola, köfte, saç kavurma ve tavuk çeşitleriyle hizmetlerine devam ediyor. Deniz ürünlerinde ise levrek, istavrit, mezgit, barbun, somon ve hamsi’nin tüm çeşitlerini yemek mümkün.

Ayrıca, güne iyi başlamak için lezzetli bir kahvaltıda kuymak ve menemen yöresel tabaklarda sunuluyor. Yemeklerde salata çeşitleri, fırın sütlaçı, tatlı çeşitleri, sigara böreği, cips tercih edebilirsiniz. Yemek sonrası çayınızı büyük veya küçük semaverde içmek tercihlerinizden olabilir.  Yemek ve kahvaltı sonrası Türk Kahvesini deniz manzarasında yudumlayabilirsiniz. Yemeklerde ise meşrubat çeşitleri, nescafe, soda,şalgam suyu ve özellikle taze günlük ayran tercih edebilirsiniz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar