Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
“Maçlardan sonra hep birlikte horon oynayacağız”
SPOR
23.12.2021 23:36:44
323
A
“Maçlardan sonra hep birlikte horon oynayacağız”
Taraftarlar Derneği Başkanı Bahadır’dan Çağrı, “Maçlardan sonra hep birlikte horon oynayacağız”
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkanı Hasan Bahadır’dan Medipol Başakşehir maçı için taraftara çağrı. Bahadır, “Medical Park Stadyumu'nda oynayacağımız Başakşehir maçı için tirübünleri dolduralım ve tezahüratlarımız hiç susmasın” dedi.

Dernek Başkanı Hasan Bahadır; Cumartesi günü Medical Park Stadyumu'nda  Trabzonspor ile Medipol  Başakşehir arasındaki oynanacak olan maça taraftarların ilgi göstermesini isteyerek stadyumun tamamen doldurulması gerektiğini ve tezahüratların maçın son düdüğüne kadar devam etmesini istedi.

Bahadır;  takım olarak bir oyun planımız var. Sadece takım değil, taraftar da bu planın bir parçası. Takımımıza ve hocamız Sayın Avcı’ya olan güvencemiz tamdır, hiç şüphemiz yok ki bu mazı alarak sezonu mutlu bitirmek istiyoruz. Sayın taraftarlarımızın horon oynar gibi hep birlikte, dik oynayarak takımımızı son düdüğe kadar desteklemeliyiz. Çünkü o sene bu sene. Maçlardan sonra hep birlikte horon oynayacağız. Her maç bu heyecanı birlikte yaşamak için durmayın, gelin hep birlikte horona duralım. Maçın son düdüğüne kadar susmayalım dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar