Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Maketler Monte Edildi
GÜNCEL
28.11.2020 22:58:00
386
A
Maketler Monte Edildi
Trabzon’un Vakfıkebir İlçesi Yalıköy Mahallesi’nde yapımı devam eden Ekmek Temalı Millet Bahçesi’nin giriş sütunlarının üzerine Ekmek Maketleri monte edildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından TOKİ aracılığıyla Vakfıkebir ilçesinde yapılacak olan Ekmek Temalı Millet Bahçesinin ihalesi yapıldıktan sonra inşaat işlemleri hızlı bir şekilde başladı.

Yüklenici firma tarafından hızlı bir şekilde devam eden inşaat son dönemlerine gelirken bu gün itibariyle adından da anlaşıldığı üzere Ekmek Temalı Millet Bahçesi’nin giriş kapsı üzerinde olan sütunlara ekmek maketleri yerleştirildi. Projenin hızlı bir şekilde görselinin şekillenmesi vatandaşları ziyadesiyle memnun etti. Vatandaşlar projenin bir an önce tamamlanarak bu Pandemi sürecinde kullanabileceğimiz ve nefes alacağımız yer olması bakımından çok önemli. Kısa sürede bitirilecek olmasını ve hizmete girmesini arzuluyoruz dediler.

 Vakfıkebir İlçesinde Yalıköy Mahallesi sahilinde TOKİ tarafından yapılacak olan Ekmek Temalı Millet Bahçesi toplam 32.721 metrekare alan üzerine, 300 takvim gününde tamamlanacak olan proje Millet Bahçesi içerisinde, “Millet Kıraathanesi, Ekmek Müzesi, Bisiklet Yolu, Çocuk Oyun Alanı, Tematik Bahçeler, Mısır Tarlaları, Çim Tepe, Etkinlik Çayırı, Çocuk Oyun Grubu ve Ahşap Perfolalar” yer alacak.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar