Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Mezarlıklarda Bayram Temizliği
GÜNCEL
12.05.2021 22:11:13
154
A
Mezarlıklarda Bayram Temizliği
Ramazan Bayramı öncesi de vatandaşlar tarafından yoğun olarak ziyaret edilen mezarlıklarda temizlik ve bakım çalışması yapıldı. Arife günü dolayısıyla kabristanlıklar ziyaret edildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon’un Vakfıkebir İlçesine bağlı Körez Mahallesinde Ramazan Bayramı öncesinde vatandaşlar tarafından yoğun olarak ziyaret edilen mezarlıkta muhtarlık tarafından temizlik ve bakım çalışması yapıldı.
            Körez Mahallesi, sakinleri mezarların temizlenmesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Mezarlarda bulunan uzun otlar biçildi. Mermerler yıkanarak mezarlıkların genel bakımı yapıldı. Çöken mezarlar topraklarla dolduruldu. Bu bağlamda muhtar ve azalarımıza teşekküre ediyoruz.
            Bayram sebebiyle ilçenin değişik mahallelerinde mezarlıklar vatandaşların rahat ve huzur içinde ziyaretlerini gerçekleştirmesi için çalışmalarına hız verdi. Bu kapsamda muhtarlıklar tarafından kent genelinde bulunan mezarlıklarda yürütülen bakım ve temizlik çalışmaları düzenli olarak yapılarak, Ramazan Bayramı'nda vatandaşların ziyaretine hazır hale getirildi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar