Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Milletvekili Cora Hız Kesmiyor
SİYASET
25.06.2022 11:18:30
45
A
Milletvekili Cora Hız Kesmiyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, TBMM Genel Kurul ve TBMM Plan ve Bütçe çalışmalarının ardından Trabzon’da da programlarına hız kesmeden devam ediyor.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Trabzon’un en doğusundan batısına kadar ayak basmadık yer bırakmayan CORA, programları kapsamında dün şehit aileleriyle bir araya geldi, taziye ziyaretlerinde bulundu ve Of Serince Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşarak ilçede devam eden DSİ ve Karayolları çalışmalarını inceledi.

Botanik Parkta şehit aileleri ve çocukları ile kahvaltıda bir araya gelindi. Kahvaltıya AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Seha Sağlam ve il yöneticileri katıldı. Şehit çocuklarına Trabzonspor formaları hediye edildi ve günün anısına fotoğraf çekildi.

Milletvekili Cora, ardından bir süre önce annesini kaybeden AK Parti Sürmene İlçe Başkanı Hüseyin Azizoğlu’nu ve aile büyüklerini kaybeden Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün’ü, Tonya’da geçirdiği kalp krizi sonrası vefat eden Aziz Özkan’ın kederli ailesini ve Of’ta balkondan düşerek hayatını kaybeden Kayhan Karahasanoğlu’nun acılı ailesini ziyaret ederek taziye dileklerini iletti.

Daha sonra Of Serince Mahallesi’nde devam eden DSİ ve Karayolları çalışmalarını inceledi. Ziyaretle ilgili konuşan Milletvekili Cora, “ Yaz programlarımız kapsamında ziyaret ettiğimiz Of Serince Mahallesi’nde hemşerilerimizle bir araya geldik. Mahallemizde devam eden Devlet Su İşlerine ait dere ıslah çalışmalarını ve Karayollarına ait Of Balaban yolu üzerindeki yol çalışmalarını inceledik. Hemşehrilerimiz hizmetin en iyisini hak etmektedir. Onların her zaman emrindeyiz. Gösterdikleri teveccühe teşekkür ederiz.“ dedi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar