Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Milletvekili Cora, Vakfıkebir’de
SİYASET
09.08.2022 22:28:52
37
A
Milletvekili Cora, Vakfıkebir’de
AK Parti Trabzon Milletvekilimiz Salih Cora, Vakfıkebir’de bir dizi programlar yaptı. Cora, Başkan Balta’ya misafir oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

TBMM’sinin tatile girmesiyle milletvekilleri kendi bölgelerinde etkinlikler yapmaya başladılar. AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Vakfıkebir İlçesi’nde program düzenledi. Programlar çerçevesinde Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta’yı makamında ziyaret ederek bir süre sohbet ettiler. Başkan Balta, Milletvekili Cora’ya ilçede yapmak istedikleri projele hakkında bilgi verdi. Cora, Balta’ya her zaman destek olacaklarını ifade ederek kolaylıklar diledi. Cora, programında esnaf ziyareti, hasta ve yaşlı ziyaretinden sonra vatandaşlarla çay içerek bir süre sohbet etti. Daha sonara gazeteci Sadık Aydın’ın vefat eden babası Naci Aydın’nın  cenazesine katılarak ilçeden ayrıldı.

Milletvekilimize Belediyeyi ziyareti sırasında, AK Parti Vakfıkebir İlçe Başkanı Ahmet Uzun, Büyükşehir Belediye Meclisi Üyemiz Ahmet Salih Birincioğlu, Belediye Meclisi Üyemiz Fatih Sivri ve AK Parti Vakfıkebir İlçe Teşkilatı Yöneticileri eşlik etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar