Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. VEFAT EDENLER
Minik Ali Deniz, Melek Oldu!
VEFAT EDENLER
22.11.2022 22:37:17
67
A
Minik Ali Deniz, Melek Oldu!
Trabzon’un Beşikdüzü İlçesi Merkez İlkokulu öğrencisi Ali Deniz Eren, melek oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Beşikdüzü merkez İlkokulu birinci sınıf öğrencisi Arif ve Tuğba Eren’in minicik oğulları Ali Deniz Eren, verdiği yaşam mücadelesini kaybetmesi ilçede ve eğitim camiasında üzüntü yarattı. Hayat dolu ve sevimliliğiyle çevresine neşe saçan Ali Deniz, bu gün Akkese Aşağı Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazından sonra aynı yerde toprağa verildi.

Ali Deniz’in vefatı dolayısıyla Belediye Başkanı Ramis Uzun yayımladığı başsağlığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Verdiği yaşam mücadelesini kaybeden minik evladımız Ali Deniz Eren'e Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dilerim. Mekânı Cennet olsun  Ramis Uzun, Beşikdüzü Belediye Başkanı.

Başkan Yardımcısı Kamuran Kahyaoğlu  ise başsağlığı mesajında;  Akrabam Kardeşim Arif 'in biricik oğlu Ali Deniz Eren yavrumuzu Cennete uğurluyoruz. Arif ve Tuğba Kardeşlerime, Ailelerine Biz Yakınlarına Sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyorum... dedi.

Okul Müdürü Aynur Alp’in mesajı ise yürekleri dağladı;  Yakışıklı bal oğlum sana cennetin kapıları açılsın melek yavrum, annene babana peygamber sabırları diliyorum, okulumuzun meleği güle güle git, senin o gülen yüzünü, konuşan gözlerini unutamam.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emrah Demiral;

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar