Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Miniklerinden "Mevlîd-İ Nebî" Etkinliği
GÜNCEL
08.10.2022 12:22:27
30
A
Miniklerinden "Mevlîd-İ Nebî" Etkinliği
Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursunda eğitim öğretim gören 4-6 yaş grubu minik öğrenciler için düzenlenen "Mevlîd-i Nebî" etkinliğine İlçe Müftüsü Şükür Küçük de katıldı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Diyanet İşleri Başkanlığı'nın Yaygın Din Eğitimi Programı kapsamında Vakfıkebir İlçe Müftülüğü'ne bağlı Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursunda eğitim öğretim gören 4-6 yaş grubu minik öğrenciler için "Mevlîd-i Nebî " etkinliği düzenlendi. Kur'an kursu öğreticilerinin organizasyonu ile düzenlenen etkinliğe Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük de iştirak etti.

Minikleri kursta ziyaret eden Müftü Küçük, öğrencilerle bir süre sohbet etti, seviyelerine uygun sorular sordu. Minikler, "Mevlid-i Nebi Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinlikte, kursta öğrendikleri bilgilerle hünerlerini sergilediler. İlâhiler ve salât-ü selâm okuyarak Peygamberimiz (s.a.s)'i anan minikler, Peygamberimizin doğum günü anısına hazırlanan pastayı da İlçe Müftüsü Şükür Küçük ile birlikte kestiler. Öğrencilerin başarı ve heyecanından memnun kalan İlçe Müftüsü Küçük, öğrencilere, kursta görevli hocalara ve Kurs Yöneticisi Fatma Kopal'a teşekkür etti, eğitim öğretim hizmetlerinde muvaffakıyetler diledi.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğüne bağlı Bölge Yatılı Kız Kur'an Kursu'nda; 4-6 yaş grubu 75 öğrencinin yanı sıra, 56 hafızlık öğrencisi olmak üzere toplam 131 öğrenci bulunuyor.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar