Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Müftü Küçük’ten Başkanlara Ziyaret
GÜNCEL
20.09.2022 21:28:07
28
A
Müftü Küçük’ten Başkanlara Ziyaret
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, "Ahilik Haftası" dolayısıyla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ve Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlığı'nı ve ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

"Ahilik Haftası" etkinlikleri kapsamında Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük,  Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu'nu ve Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam'ı makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.

İlk olarak Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu ve beraberinde kooperatifin yönetim kurulu üyesi olan Aydın Çalış'ın da hazır bulunduğu ziyarette Müftü Küçük;  Başkan Topaloğlu'nun ve şahsında tüm esnafların 'Ahilik Haftası’nı kutlayarak, kendileriyle bir süre sohbette bulundu.

Müftü Küçük, daha sonra Esnaf Sarayı’nda bulunan Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam'ı makamında ziyaret ederek şahsınızda tüm esnafların ahilik haftasını kutluyorum ve hayırlı kazançlar diliyorum dedi.

Bu anlamlı günde kendilerinin de ziyaret edilmesinden duydukları memnuniyeti dile getiren Başkanı Topaloğlu ve Başkan Sağlam, ziyaretlerinden dolayı müftü Küçük'e teşekkürlerini ifade ettiler.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar