Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Müftü Küçük’ten, Engelli, Hasta Ve Yaşlı Vatandaşlar Ziyaret
GÜNCEL
14.04.2022 17:55:27
60
A
Müftü Küçük’ten, Engelli, Hasta Ve Yaşlı Vatandaşlar Ziyaret
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, haftalık ziyaret programları kapsamında engelli, hasta ve yaşlı vatandaşları ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Müftülük Engelli Koordinatörü Davut Bayraktar, Düzlük Mahallesi Camii İmam Hatibi Halil İbrahim Yıldız ve Körez Mahallesi Camii İmam Hatibi Abdurrahman Albayrak ile birlikte; Vakfıkebir Düzlük Mahallesi'nden olup merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde ikamet eden Ali ve Fatma Sağlam çiftinin doğuştan engelli çocukları 42 yaşındaki Neşe ve 40 yaşındaki Selçuk Sağlam kardeşler ile Düzlük Mahallesinde ikamet eden 82 yaşındaki Meryem Çavuş ve yaşlı vatandaşlar İsmet Kaan ve eşi Kadriye Kaan'ı evlerinde ziyaret etti.

Engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlar ile yakınlarına moral ve manevi destek amacıyla gerçekleştirilen ziyaretlerde, Müftü Küçük engelli, hasta ve yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilendi. Kendileriyle ve aile yakınlarıyla bir süre sohbet edip hâl ve hatırlarını soran Müftü Küçük, tedavileri, bakım hizmetleri ve sağlık durumlarıyla ilgili de bilgi aldı. Kur'an-ı Kerim tilâvetinde bulunulan ziyaretlerde Müftü Küçük, yaşlı ve engelli vatandaşlarla aile bireylerine bol bol duâ etti. Ailelerin Ramazan ayını da tebrik eden Müftü Küçük, tüm hastalara Allah’tan âcil şifâlar, sabır ve metânet, yakınlarına da kolaylıklar, sağlıklı ve bereketli ömürler temennisinde bulundu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar