Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Müftü Küçük’ten Hastalara Ziyaret
GÜNCEL
28.01.2022 20:14:33
101
A
 Müftü Küçük’ten Hastalara Ziyaret
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, hasta ziyaretleri kapsamında, ilçe merkezinde ve mahallelerde ikamet eden hastaları ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, hasta vatandaşlarla onların aile yakınlarına moral ve manevi destek amacıyla, bazı din görevlileriyle birlikte gerçekleştirdiği hasta ziyaretleri kapsamında; ilçe merkezinde ikamet eden Hacı Eşref Çifter, Vedat Bahadır ile Yaylacık Mahallesinde ikamet eden Yusuf Çelik, Büyükliman Mahallesi'nde ikamet eden Reşit Akgündüz , Sebahattin Deniz, Recep Şaffak ve Fatma Kadıoğlu adlı vatandaşları evlerinde ziyaret etti. Büyükliman Mahallesi'ndeki hasta ziyaretlerine Mahalle Muhtarı ve Büyükliman Postası Gazetesi Haber Müdürü Sadık Aydın da katıldı.

Hasta ve yakınlarına geçmiş olsun temennisinde bulunan ve kendileriyle bir süre sohbet edip, hâl ve hatırlarını soran Müftü Küçük, tedavileri, bakım hizmetleri ve sağlık durumlarıyla ilgili de bilgi aldı. Kur'an-ı Kerim tilâvetinde de bulunulan ziyaretlerde Müftü Küçük, hasta ve yaşlı vatandaşlara bol bol duâ etti, tüm hastalara Allah’tan âcil şifâlar, sabır ve metânet, yakınlarına da kolaylıklar ve sağlık afiyet temennisinde bulundu.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar