Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Müftü’ten, Emniyet Müdürü ve Başhekime Ziyaret
GÜNCEL
29.09.2021 19:39:40
125
A
Müftü’ten, Emniyet Müdürü ve Başhekime  Ziyaret
Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çalikdağ ve Başhekim Uzm. Dr. Kant'ı makamında ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçe Müftülüğündeki görevine başlamasının ardından kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çalikdağ'a iade-i ziyarette bulunan İlçe Müftüsü Şükür Küçük. bir süre baş başa sohbet ettiler, ilçedeki aşayiş, emniyet ve din hizmetleri konularında fikir alış verişinde bulundular.
        İlçe müftüsünün kendilerini ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Vakfıkebir İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çalikdağ, Müftü Şükür Küçük'e teşekkür etti. Ziyarette Müftü Küçük’e Şube Müdürü Halil Güneş’te eşlik etti.

Müftü Şükür Küçük, Başhekim Aydın Kant'ı Ziyaret Etti

Müftüsü Küçük, beraberinde Şube Müdürü Halil Güneş ile birlikte Vakfıkebir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Aydın Kant'ı ziyaret etti, Başhekim Kant’a Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak'ın gönderdiği belgeyi takdim etti.

İlçe Müftüsü Şükür Küçük, daha önce kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Vakfıkebir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Aydın Kant'a iade-i ziyarette bulundu. Hastanenin İdari ve Mali İşler Müdürü Yahya Sağıroğlu ve hastanede araştırmacı olarak çalışan Süleyman Soylu'nun da hazır bulunduğu ziyarette Müftü Küçük hastane yetkilileriyle bir süre sohbet etti, sağlık ve din hizmetleri konularında fikir alış verişinde bulundular. İlçe Müftüsü Şükür Küçük ziyarette, hastane mescidinin nezih bir şekilde ibadete hazır hale getirilmesindeki gayretleri, temizliğine ve bakımına gösterilen duyarlılık sebebiyle Din Hizmetleri Genel Müdürü Bünyamin Albayrak tarafından Başhekim Dr. Aydın Kant'a verilmek üzere gönderilen belgeyi kendilerine takdim etti.

İlçe müftüsünün kendilerini ziyaretlerinden ve Din Hizmetleri Genel Müdürünün kendilerine layık gördüğü belgeyi almaktan onur duyduğunu ifade eden Başhekim Dr. Aydın Kant, Müftü Şükür Küçük'e ve Güneş’e teşekkür etti.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar