Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Muhtar Keleş, Zorluoğlu'na Sunum Yaptı!
GÜNCEL
13.01.2022 20:02:15
78
A
Muhtar Keleş, Zorluoğlu'na Sunum Yaptı!
Beşikdüzü Denizli Mahallesi Muhtarı Yusuf Keleş, mahallesinde yaptığı hizmetleri sunum yaparak Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu’na anlattı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Başkan Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek mahallesinde yaptığı hizmetleri tek tek anlatan Muhtar Keleş,  Belediye Başkanı Zorluoğlu’na muhtarlık ve mahalle halkı adına teşekkür plaketi takdim etti.

Ziyaret sonrası açıklamalar yapan Muhtar Yusuf Keleş şunları söyledi; yapılan çalışmalarımızda kendisine her zaman desteklerini esirgemeyen Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’nu makamında ziyaret ederek muhtarlığımız döneminde Trabzon Belediyemiz ve Daire Başkanlıklarımızla mahallemize yapılan hizmet ve yatırımlarla ilgili kendisine bir sunum gerçekleştirdim. Ayrıca mahallemizin gelişmesine güzelleşmesine, yaptığı hizmet ve katkılardan dolayı. Sayın Belediye Başkanımıza muhtarlığımız ve mahalle halkımız adına bir teşekkür plaketi takdim ettim. Mahallemizin önemli kalan sorunlarını kendilerine ileterek 2022 yılında hizmet ve yatırımlara Denizli Mahalle’mizde devam edileceğini belirten Belediye Başkanımız tüm Denizli Mahallesi halkımıza selamlarını iletti. Her zaman yanımızda ve hizmetleriyle mahallemizin kaderini değiştiren. Trabzon Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğluna şahsım ve mahalle halkım adına teşekkür ediyor. Saygılarımı Sunuyorum.

Kaynak : 61.com.tr

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar