Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Muhtarlara Hizmet İçi Eğitim Semineri
GÜNCEL
03.11.2020 10:46:55
132
A
Muhtarlara Hizmet İçi Eğitim Semineri
Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde görev yapan tüm mahalle muhtarlarına, Uygulama Oteli’nde Hizmet İçi Eğitim Semineri verildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

46 muhtarın görev yaptığı ilçedeki muhtarlar iki bölüm halinde, Hizmet İçi Eğitim Seminerine katıldı. Öğleden sonra gerçekleşen seminerde, il ve ilçe yönetimi, muhtarlık müessesesi ve organları, muhtarların görev yetki ve sorumlulukları, muhtar bilgi sisteminin tanıtılması, adli tebligat sistemi, Covit 19 salgınında muhtarların görev ve sorumlulukları konuları İl İdari ve Denetim Müdürü Selami Turhal ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Mehmet Akbulut tarafından verildi.

Vakfıkebir Uygulama Oteli’nde yapılan semineri İl İdari ve denetim müdürü Selami Turhal ve İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Mehmet Akbulut slayt gösterisi eşliğinde gerçekleştirdiler. Vakfıkebir Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şifa Karadeniz’de seminere eşlik etti.

Hizmet İçi Eğitim Semineri Vakfıkebir için 20 şer kişilik iki gurup halinde planlandı. Trabzon il genelini kapsayan semire yaklaşım 700 muhtarın katılacağı ve ilçe muhtar sayıları bölünerek verilmesi planlandı.

Seminer sonrası muhtarlara teşekkür eden Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Şifa Karadeniz, muhtarların zor ama şerefli bir görevi ifa ettiklerini söyleyerek verimli seminer olduğunu belirtti. Müdür Karadeniz,  tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Muhtarların yoğun bir ilgi gösterdiği seminer, karşılıklı fikir alışverişi ile sona erdi.

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar