Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. BÖLGE
Muhteşem Açılış!
BÖLGE
24.06.2022 16:50:33
104
A
Muhteşem Açılış!
Fikiroğlu İdaş Mobilya Mağazası Beşikdüzü’nde Açıldı
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Beşikdüzü Cumhuriyet Mahallesi kapalı pazaryeri karşısında Fikiroğlu Mobilya adı ile İdaş Mobilya - Beyaz Eşya Mağazası muhteşem bir törenle açıldı.  Açılış gününe özel ürünlerde yüzde otuz indirim yapıldı.

Açılış öncesi mahalli kemençe sanatçısı Sebahattin Yanık konser verdi.Açılışta  İşyeri sahibi Ahmet Fikir açılışa katılan herkese teşekkür ederek, bol çeşit ve uygun fiyatlarla hizmet verecek olan mağazaya tüm Büyükliman Yöresi halkını davet etti.

Açılış törenine Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Beşikdüzü Meslek Yüksekokulu Müdürü Ertuğrul Karoğlu, Görele Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, Trabzon Cevaevi Müdürü Mesut Yıldız, Beşikdüzü Müftüsü İhsan Öz, Beşikdüzü Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selim Dilli, Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Beşikdüzü Şoförler Odası Başkanı Mehmet Coşkun Zihni,  Büyükliman Gazeteciler Cemiyet Başkanı Aydın Gelleci ve yönetim kurulum üyeleri, siyasi parti ilçe başkanları, daire amirleri ve vatandaşlar katıldılar.

Açılış töreninde selamlama konuşması yapan Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun konuşmasında, “Güzel ilçemiz Beşikdüzü her şeyin en güzeline, en iyisine layık. Bugün burada ilçemizin ve bölgemizin gelişimine katkıda bulunacak olan çok önemli bir markanın ilçemize açılışını gerçekleştiriyoruz. Bu mağazanın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Ahmet Fikir kardeşimizi tebrik ediyor, ilçemize bölgemize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Kız halkoyunları ekibinin gösterisinin ardından Beşikdüzü Müftüsü İhsan Öz’ün yaptırdığı dua ile mağazanın açılışı gerçekleştirildi.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar