Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Muhteşem Düğün
EVLENENLER
03.07.2022 00:24:06
311
A
Muhteşem Düğün
Vakfıkebir Büyükliman Mahallesi Muhtarı - Gazeteci Sadık Aydın ve eşi İlkay Aydın’ın kızı Aleyna Aydın hayatını Havva - İsmail Yüksel çiftinin oğlu Fevzettin Yüksel ile birleştirdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Genç çiftin nikâhını Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta kıyarken nikah şahitliklerini; Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız, Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel, Vakfıkebir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Vakfıkebir İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Eğitimci Zeki Yüksel ve Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Yakup Topal yaptılar.

Sabri Bahadır Düğün Salonunda yapılan muhteşem düğün ile dünya evine giren çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunurken davetlilerin alkışları arasında ilk danslarını yapan çiftlerin geleneksel orta merasiminden sonra düğün pastası kesildi. Şen şakrak geçen düğün sonrası Aydın ve Yüksel Aileleri adına duygularını dile getiren Kayınpederler Sadık Aydın ve İsmail Yüksel,  hüzünlerin paylaşıldıkça azaldığı gibi mutlulukların da paylaşıldıkça arttığının bilindiğini dile getirerek mutluluklarına ortak olan tüm dostlarımıza teşekkür ediyoruz dediler.

Genç çifti kutluyor, ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar