Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EVLENENLER
Mutluluklar Diliyoruz
EVLENENLER
23.05.2022 22:37:11
179
A
Mutluluklar Diliyoruz
Yasemin Güzel ile Tolga Alay, ömür boyu mutlu olmak için birlikteliğe evet dediler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

 Türk Telekom idari personellerinden Yasemin Güzel ile Yemeksepeti Karadeniz Bölge Sorumlusu Tolga Alay, hafta sonu Ramada BY Wyndham Oteli Gülbahar Hatun Salonunda yapılan muhteşem düğün ile dünya evine girdiler.

Rize eşraflarından Ayşe ve Dursun Ali Güzel’in prensesleri Yasemin gönlünü Vakfıkebir eşraflarından emekli emniyet personeli Mehmet ve Ayşe Alay’ın yakışıklı oğulları Tolga’ya gönlünü kaptırdı. Gençlerin bir ömür boyu birlikteliğini ailelerine açıklamasıyla resmiyet kazanan birliktelik hafta sonu yapılan muhteşem düğün ile noktalandı.

Davetlilerin alkışları arasında solana giren genç çiftlerin mutlulukları gözlerinden okunurken, bizlerinde mutluklarına şahitlik etmeleri istendi.  Resmi nikah işleminde şahitlikleri gençlerin   arkadaşlarından Songül Güzel, Kübra Topcan,  Emre Kahriman ve Serhat Alay yaptılar.

İlk danslarını davetliler eşliğinde yapan çiftlerin düğün pastasının kesiminden sonra şen- şakrak geçen düğünde geleneksel orta merasimi yapıldı.

Aileler adına konuklara teşekkür eden Dursun Ali Güzel ve Mehmet Alay, mutluluğumuza ortak olan dostlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu duyguyu yaşamayan tün dostlarımızın yaşamasını diliyoruz dediler.

Bizlerde Büyükliman Medya olarak genç çiftleri tebrik ediyor ve aileleri kutluyoruz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar