Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
MYO’dan Satranç Turnuvası
GÜNCEL
05.11.2021 20:31:10
95
A
MYO’dan Satranç Turnuvası
Trabzon Üniversitesi Vakfıkebir Meslek Yüksekokulu’nda 16 Kasım 2021 tarihinde 3. Geleneksel Mustafa Turupçu’yu Anma Satranç Turnuvası düzenlenecek.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Turnuva ile ilgili açıklamalarda bulunan Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Tolga Ergün; “Yüksekokulumuzda geleneksel hale getirmeyi ilke edindiğimiz Ödüllü Satranç Turnuvasını, 6 Kasım 2019 tarihinde Vakfıkebir eğitim camiasının kıymetli isimlerinden merhum Mustafa Turupçu adına birincisini düzenleyip, 25 Kasım 2020 tarihinde ikincisini koronavirüs salgınından dolayı Çevrimiçi (online) olarak gerçekleştirdik. Yüksekokulumuz, Vakfıkebir Kaymakamlığı ve Türkiye Satranç Federasyonu'nun katkılarıyla bu yıl 16 Kasım 2021 tarihinde Vakfıkebir MYO Yerleşkesinde inşallah üçüncüsünü yüz yüze gerçekleştireceğiz” dedi.

Müdür Ergün; “Geçtiğimiz iki turnuvayı sadece yüksekokulumuz öğrencilerine yönelik düzenlemiştik, turnuvayı daha heyecanlı hale getirmek adına bu yıl ilk kez Trabzon Üniversitesi’ne bağlı diğer Meslek Yüksekokulu (Turizm ve Otelcilik, Şalpazarı, Tonya ve Beşikdüzü) öğrencilerini de turnuvaya dahil ettik. Başvurular Yüksekokulumuz web sayfasından 01-14 Kasım 2021 tarihleri arasında online olarak yapılacaktır. Önümüzdeki yıllarda turnuvaya başvuru yapabilecek hedef kitleyi daha da büyütmek arzusundayız. Ayrıca bu tür turnuva ve organizasyonlar ile yüksekokulumuz, ilçemiz ve şehrimizle birlikte önemli değerlerimize sahip çıkmayı amaçlamaktayız.”ifadelerini kullandı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar