Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
O Mahallelerde Mezarlık Alanları Düzenlendi
GÜNCEL
20.04.2021 18:11:57
89
A
O Mahallelerde Mezarlık Alanları Düzenlendi
Trabzon Büyükşehir Belediyemiz tarafından Vakfıkebir İlçesi Caferli Mahallesi, Kemaliye Mahallesi ve Hürriyet Mahallerinde mezarlık alanları düzenlendi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir İlçesi’nde özellikle Hürriyet ve Kemaliye Mahallerinde mezarlık ihtiyacı yıllardan beri kangren olmuş durumdaydı. Bir türlü sonuçlandırılamayan mezarlık meselesi Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Vakfıkebir Belediyesinin ortaklaşa girişimleriyle sonuçlandırıldı.
            Kemaliye Mahallesi Muhtarı Ali İhsan Çavdaroğlu, yıllardan beri bir türlü gerçekleştiremediğimiz mahalle mezarlığı yapım işini çözüme kavuşturan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Murat Zorluoğlu ve Vakfıkebir Belediye Başkanı Sayın Muhammet Balta başkanlarımıza mahallemiz halkı adına teşekkür ediyorum diyerek memnuniyetlerini dile getirdi.         
          Vakfıkebir Belediye Başkanı Muhammet Balta, “Vakfıkebirimizde önemli bir ihtiyacı karşılayacak olan mezarlık alanlarının düzenlenmesi talimatını veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Murat Zorluoğlu’na ilçem adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar