Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Offroad’cular Atalarını Unutmadı
GÜNCEL
20.05.2021 11:13:40
240
A
Offroad’cular Atalarını Unutmadı
19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama etkinlikleri nedeniyle Beşikdüzü ve Vakfıkebirli Offroad’cuların katılımıyla şölen havasında Beşikdüzü sokaklarını inlettiler.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Beşikdüzü Şalpazarı yolu dolgu alanı üzerinde toplanan Offroad’cular şölen öncesi saygı duruşu ve istiklal Marşını okudular.  Atalarını unutmayarak Beşikdüzü İlçesi sokaklarında tur attılar.
     Organizasyon komitesi adına Ferhat Aksoy yaptığı açıklamada, Beşikdüzü, Vakfıkebir ve Bölgede bulunan Offroadcularla toplanarak eski usul jeep arabalar ve antika arabalarla 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramını kutlamak için bir araya geldik. Pandemi döneminde sosyal mesafe kurallarına uyarak vakitlerini evde geçirenlere ve canları sıkılanlara bir şölen hazırlamayı düşündük. Güzergâh olarak Beşikdüzü çakmak Camii önünden ilçe merkezine girerek şehri turlayarak Yüksek Okul önünden sahil güzergâhı boyunca başladığımız noktaya gelerek etkinliğimizi tamamlayacağız. Etkinlik için resmi olan tüm izinler alınmış. Kazasız belasız şölenimizi tamamlamayı hedefledik. Bu arada da tüm halkımızın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar