Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Öğrencilerle İftar
GÜNCEL
14.04.2022 17:06:05
99
A
Öğrencilerle İftar
Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu'nda, öğrencilerle birlikte iftar yaptılar.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta, İlçe Emniyet Müdürü Merthan Çalikdağ, Jandarma Astsubay Şükrü Derinyar ve İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu'nda kalan öğrencilerle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Ali Adanur ve Hayrettin Köse, Trabzon Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Yatırım İnşaat ve İşletmeler Birimi Şube Müdürü Bekir Pişiren, Vakfıkebir Adnan Demirtürk Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Ömer Gül, Yurt Eğitim Sorumlusu Mustafa Öztürk ve Manevi Danışman İmam Hatip Rıdvan Açıkgöz'ün de katıldığı iftar yemeğinin ardından yurdun mescidinde akşam namazı edâ edildi.

Daha sonra öğrencilerle tanışan ve bir süre kendileriyle baş başa sohbet eden Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan, Belediye Başkanı Muhammet Balta ve diğer katılımcılar, iftar programını organize eden KYK yönetimine teşekkürlerini ifade ettiler ve öğrencilere de derslerinde başarılar dilediler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar