Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Okul Bahçeleri Şenlendi
GÜNCEL
13.10.2020 19:18:05
152
A
Okul Bahçeleri Şenlendi
Şalpazarı Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz Şalpazarı İlkokul ve Ortaokul ziyaret etti.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Şalpazarı Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz Şalpazarı İlkokul ve Ortaokul ziyaret ederek yüz yüze eğitimin ikinci aşaması kapsamında uzun bir aradan sonra okullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.

Müdür Cengiz Okul Bahçeleri Şenlendi

İlçe Milli Eğitim Müdür Güner Cengiz, yurdumuzda olduğu gibi Şalpazarı İlçemizde de 2020-2021 eğitim öğretim yılında ilçemiz genelinde Okul öncesi 51, İlkokul 244, Ortaokul 277 ve Lise de 379 öğrenciyle İlçemiz merkez ve taşrada toplam 951 Öğrenci ile İlçe geneli kadrolu ve ücretli 132 Öğretmen tarafından eğitim yapıyoruz. Şalpazarı İlçesine 2020-2021 eğitim öğretim yılında Gökçeköy İlk ve Ortaokuluna yeni 3 Öğretmen, Sinenli İlk ve Ortaokuluna 1 Öğretmen, Şalpazarı İmam Hatip Orta ve Liseye 4 Öğretmen ataması yapılarak görevlerine başladılar.

Müdür Cengiz, pandemi ile mücadele kapsamında okullarda uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmalarda bulunarak 2020-2021 eğitim öğretim yılının ülkemiz için hayırlı olmasını dileyerek başarı dileklerinde bulundu.

Öğretmenler odasında okul idareci ve öğretmenleriyle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Cengiz, pandemi döneminde göstermiş oldukları özverili çalışmalardan dolayı öğretmenlere teşekkür ederek, uzaktan eğitim sürecinde ilçemizde yapılan faaliyetler hakkında bilgiler paylaştı. Eğitim ve öğretim 12 Ekim itibariyle kademeli ve seyreltilmiş olarak ikinci aşaması başlayan yüz yüze eğitimin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Kaynak Şalpazarı SES

 

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar