Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
“Pembe tabloya artık kimse inanmıyor”
SİYASET
09.09.2020 15:52:05
752
A
“Pembe tabloya artık kimse inanmıyor”
İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, Çarşıbaşı ilçesini ziyaret etti, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İYİ Parti Çarşıbaşı İlçe binasında Meclis üyeleri ve partililerle bir araya gelen Milletvekili Örs, daha sonra Çarşıbaşı İYİ Parti İlçe Başkanı Adem Kul, belediye meclis üyeleri ve ilçe teşkilatı ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekili Örs, önce teşkilat mensuplarıyla ilçe ve ülke gündemi ile alakalı istişarelerde bulunduktan sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Milletvekili Hüseyin Örs’ün Çarşıbaşı İlçesini ziyaretini değerlendiren Belediye Meclis üyesi Demet Kayhan Sevgi;  Sayın vekilimiz kısa aralıklarla müsait oldukça ilçemizi ve teşkilatımızı ziyaret eder. Bu ziyaret pandemi dolayısı ile esnafımızın durumunu yerinde görüp tespit etmek sorunlarını dinleyerek meclise taşımak üzere yapılmış rutin bir ziyarettir. Güzel bir ilgi alaka vardı vekilimize, halk seçim dışında bir vekilin onlara hal hatır sormasından memnun olmuş, esnaflarımız da şikâyetlerinin mecliste dile getirilme imkânını bulmuştur dedi.

“Sadece seçim zamanı değil, her zaman”

Esnaf ziyaretleri sırasında açıklamalarda bulunan Örs, "Korona virüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kurallarına uyarak esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyoruz. Sadece seçim zamanı değil, her zaman vatandaşımızın yanındayız. Derdimiz kaynamayan tencere, milletimizin geleceği ve her gün daha da felakete sürüklenen ülke ekonomisidir. Ziyaretlerde esnaf ve vatandaşlarımızın en çok dile getirdiği konu, pandemi sürecinde artan ekonomik buhran. Esnafımızın anlattıkları ekonominin ne durumda olduğunu gözler önüne seriyor. Pandemi öncesinden bu yana kötü yönetilen ekonomik süreçten dert yanan esnaf kurtuluşun İYİ Parti ile sağlanacağına söylemektedir. Hızla yükselen partimize vatandaşımızın teveccühü oldukça yüksek. Yaptığımız ziyaretlerle işlerinin pandemi öncesinde de durgun olduğunu şimdi iyice bittiğini söyleyen esnafımızın sıkıntılarını yerinde dinleyerek İYİ Parti olarak yanlarında olduğumuzu ve her zaman yanlarında olacağımızın sözünü verdik. Vatandaşlarımızın güvenine layık olacak, onları mahcup ve mağdur etmeyeceğiz." dedi.

“Pembe tabloya artık kimse inanmıyor”      

İktidarın milletin derdi ile ilgilenmesi gerektiğini belirten İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, "Hükümetin talimatlarla çizdirdiği pembe tabloya artık kimse inanmıyor. İnsanlarımızda gelecek endişesi var. İşsizlik rekor kırdı. Esnaf perişan. Etrafımızda çok işsiz var. İstihdama yönelik yatırım yok. Vatandaş ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Hükümetin artık milletimizi görmesi, dertleriyle dertlenmesi gerekiyor. Ekonomiye güven verilmesi gerekiyor. Ekonomide atacağı adımları planlayıp güven ortamını sağlaması gerekir. Esnaf bu ülkenin belkemiğidir Kapatan kapatsın kalanlar bize yeter demek yanlıştır." ifadelerini kullandı.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar