Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Peyzaj projesi çalışmaları başladı
GÜNCEL
02.02.2021 21:17:09
177
A
Peyzaj projesi çalışmaları başladı
Vakfıkebir Belediyesi tarafından ihale edilen 14 Şubat Kurtuluş Caddesinde gerçekleştirilecek olan peyzaj projesi çalışmaları başladı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Belediyesi tarafından ihaleye çıkarılan 14 Şubat Kurtuluş Caddesi Peyzaj Uygulaması Yapım İşi ihalesini Anıl Sağlam sahipliğinde Büyükliman Müh. Hiz. İnş. A.Ş. tarafından alındı. Yerel imkânlar ve kamu kanalıyla yapılan proje ve hizmetlerle daha yaşanabilir bir Vakfıkebir için çalışma hızlı bir şekilde başladı. Sözleşme imzalandıktan sonra inşaat alanına ilk sevkiyatı gerçekleştirdi.

İş Güvenliği Uzmanı ve İnşaat Mühendisi Anıl Sağlam projenin başlaması dolayısıyla yaptığı sosyal medya hesabı paylaşımında şu ifadelere yer verdi;  İlçemiz için bu güzel projeyi hazırlayan ve ihaleye çıkaran başta Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Balta ‘ya, Fen İşleri Müdürlüğü Personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ederim. Ayrıca mermer, granit vb. işler konusunda her türlü desteğiyle yanımda olan ve geçtiğimiz gün itibari ile ilk sevkiyatını gerçekleştiren Saygıdeğer abim Yakup Koyun ve firması Ensu Grup’a da teşekkür ederim. Ne mutlu ki, ilçemiz için gecesini gündüzüne katarak çalışan, yapılamaz gözü ile bakılan hizmetleri gerçekleştirerek Vakfıkebir’imize hizmette altın dönemini yaşatan bir Belediye Başkanımız var.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar