Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Prof. Dr. Aksoy Trabzon Tıp Fakültesi Dekanlığına atandı
GÜNCEL
16.12.2020 12:03:31
613
A
Prof. Dr. Aksoy Trabzon Tıp Fakültesi Dekanlığına atandı
Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Bölüm Başkanı Prof. Dr. Faruk Aksoy, Trabzon Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına atandı.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi’ne bağlı yeni Trabzon Tıp Fakültesi Dekanlığına Vakfıkebirli hemşehrimiz Prof. Dr. Aksoy atandı. Yaklaşık 30 yıldan beri Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde hizmet eden Prof. Dr. Faruk Aksoy hocamız bundan sonra akademik çalışmalarını memleketi Trabzon’da sürdürecek.

Konya Tabip Odası Başkanı Dr. Eyüp Çetin, Prof. Dr. Atanmasıyla ilgili olarak düzenlenen veda töreninde yaptığı konuşmasına şu ifadelere yer verdi; 30 yılı aşkın süredir, Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniğinde hizmet eden Prof. Dr. Faruk AKSOY hocamız bundan sonraki akademik çalışmalarını memleketi Trabzon’da sürdürme kararı almıştır. Bu süre zarfında iki dönem Konya Tabip Odası başkanlık görevini başarı ile ifa eden hocamıza Konya Tabip Odası olarak plaket takdimi ile, tüm Konya ve sağlık camiası adına teşekkür ettik. İyi bir insan, iyi bir hekim, iyi bir akademisyen, iyi bir ağabeyden uzakta kalmanın burukluğu hep içimizde olacaktır. Trabzon’da da başarılı çalışmalarının devamını diler, sevenleri ile birlikte  sağlık ve mutlu bir hayat  temenni ederiz.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar