Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Puanlama Çalıştayı Vakfıkebir’de yapıldı
EĞİTİM
09.07.2021 22:12:57
203
A
Puanlama Çalıştayı Vakfıkebir’de yapıldı
Uluslararası İzleme Araştırmaları Puanlama Çalıştayı Vakfıkebir MTAL Uygulama Otelinde yapıldı. Çalıştay bir hafta sürdü.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye genelindeki Uzman Eğitimciler, Uluslararası İzleme Araştırmaları Puanlama Çalıştayı Vakfıkebir MTAL Uygulama Otelinde yapıldı. Çalıştay bir hafta sürdü.

Milli Eğitim Bakanlığının Türkiye genelindeki Uzman Eğitimcilerinden oluşan 60 kişilik bir gurup, Uluslararası İzleme Araştırmaları Puanlama Çalıştayı için Vakfıkebir MTAL Uygulama Otelinde bir araya geldiler.

Çalıştay Uygulama Otelinin Çok Amaçlı Konferans Salonunda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından yapılan açılış konuşmaları ile başladı. Çalıştayın açılış Konuşmasını Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy yaptı. 

Uzman eğitimcilere hitap eden Vakfıkebir İlçe Milli Eğitim Müdürü Samim Aksoy; “Fatih Sultan Mehmet’in Fed ettiği, Yavuz Sultan Selim’in yönettiği, Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu, Gülbahar Hatun’un Vakfettiği Trabzon ilimizin güzide ilçesi “Ekmeğin Anavatanı “  olan Vakfıkebir İlçemize hoş geldiniz. Bu gün burada ülkemizin dört bir yanından gelen siz değerli katılımcılarımızı Uluslararası İzleme Araştırmaları Puanlama Çalıştayında ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemizde yapılan bu çalıştayın hayırlara vesile olmasını temenni ederken sizleri de saygı ile selamlıyorum dedi.”

Ardından bakanlık Ölçme Değerlendirme Şube Müdürü İsmail Ergül Karadana yaptığı selamlama konuşmasında: “Bizzat pilot uygulaması ile puanlama ve veri girişlerinin yapılacağı yoğun bir program ile 1 haftalık çalıştayı tamamlayacağız. Ben şimdiden mesai arkadaşlarım ve memleketlerinden buraya kadar gelerek bu çalıştaya katkı sağlayacak olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Hepinize sağlıklı, keyifli ve verimli bir hafta diliyorum dedi.

Vakfıkebir MTAL Uygulama Otelinde yapılan çalıştay hafta sonu tamamlandı.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar