Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SPOR
Ragbi Milli Takımı Sırbistan Maçına Vakfıkebir’de Hazırlanıyor.
SPOR
10.10.2022 17:18:56
43
A
Ragbi Milli Takımı Sırbistan Maçına Vakfıkebir’de Hazırlanıyor.
15 Ekim Cumartesi günü oynanacak olan 15’li Ragbi Güney 2 Türkiye- Sırbistan Milli maçı Vakfıkebir İlçe Stadyumunda oynanacak. Milli takım Vakfıkebir İlçe stadyumunda kampa girdi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

15’li Ragbi Güney 2 Türkiye- Sırbistan müsabakası 15 Ekim 2022 Cumartesi günü Vakfıkebir İlçe Stadyumunda oynanacak.  15’li Ragbi Türkiye Milli Takımı,  Sırbistan maçı kampı 3-14 Ekim 2022 tarihleri arasında Vakfıkebir Uygulama Oteli’nde kampa girdi.

Milli maç için hazırlıklarına Vakfıkebir İlçe stadyumunda başlayan Milli Takım Teknik Direktörü Ngve Cheroke Sylvain Sırbistan maçı hazırlıklarını değerlendirdi Türk Milli 15’li Junyor Milli Takımıyız. Sırbistan’a karşı ikinci maçımızı oynayacağız. Tesislerden ve konaklamalardan son derece memnunuz. Çok güzel ağırlanıyoruz. Çok güzel bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çok iyi çalışarak maça hazırlanıyoruz dedi.

Milli Takım Antrenörü Miraç Ertürk maç hazırlıklarını değerlendirirken şunları söyledi; 15 Ekim’de Sırbistan Milli Takımıyla karşılaşacağımız bir maçımız var. Hazırlıklarımızı Vakfıkebir İlçe Stadyumunda sürdürüyoruz. Maç için her şeyin iyi gittiğine inanıyoruz. Bizlere her konuda destek olan Vakfıkebir Belediyesine ve halkına teşekkür ediyorum. Saha tahsisinde ve otel hazırlıklarında bizlere çok yardımcı oldular. Hafta sonu yapacağımız Milli maç için bütün Ragbi ve sporseverlere maça bekliyoruz.

Ragbi Federasyonu tarafından 2022 yılı faaliyet programında yer alan 15’li Ragbi Milli Takım Sırbistan Maçı kampı 3-14 Ekim 2022 tarihleri arasında ve 15’li Ragbi Güney 2 Türkiye Sırbistan Müsabakası 15 Ekim 2022 Cumartesi günü Vakfıkebir İlçe Stadyumunda yapılması planlandı.

Milli maç nedeniyle Sırbistan Ragbi Milli Takımı 13 Ekim 2022 tarihinde Ramada Oteli’nde konaklayacak. Milli maç nedeniyle Vakfıkebir İlçe Stadyumu Ragbi Federasyonuna tahsis edilirken, tüm emniyet tedbirleri alındı.

Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü 2021-2022 eğitim öğretim yılı okul sporları faaliyet programı doğrultusunda 21-25 Mart 2022 tarihleri arasında Vakfıkebir İlçe Stadında 24 il, 50 takım ve 750 sporcunun katılımlarıyla birlikte Okul Sporları Rugby Gençler (Kız-Erkek) Türkiye birinciliği yapılan ödül töreniyle müthiş organizasyon ile sona ermişti.

 

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar