Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. SİYASET
Salih Cora, “Milletimizin Emrindeyiz”
SİYASET
28.07.2022 23:12:23
22
A
Salih Cora, “Milletimizin Emrindeyiz”
Milletvekili Salih Cora, Akçaabat’a bağlı Aydın Köyü’nde vatandaşlarla buluştu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurul ve Plan ve Bütçe Komisyonunda yoğun bir maratonun geride bırakılmasının ardından soluğu Trabzon’da alan ve gece gündüz demeden her daim vatandaşın yanında olan, hizmet eden, milletin derdiyle dertlenen ve her talebi yerine getirmeye gayret eden AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında dün Akçaabat İlçesine bağlı Aydın Köyü’nü ziyaret etti.

Çarşıbaşı Kaldırım Yaylasındaki Yayla Şenliklerine katılan ve akabinde Aydın Köyü’ne giden Cora, yöre esnafını ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

Cora, “Hizmet eden izzet bulur anlayışıyla göreve geldiğimiz günden beri milletimizin emrindeyiz. Tüm gücümüzle milletimize hizmet etmek onların gönüllerine dokunmak için çalışıyoruz.” ifadelerini kullanarak şunları söyledi: “Dün Aydın Köyü’nde yüreği sevgi dolu, güleryüzlü hemşehrilerimizle buluştuk. Onların gücü, güler yüzü ve engin ferasetleri hizmetlerimize ilham kaynağıdır. İnsanlarımızın derdiyle dertleneceğiz, yaşadıkları sorunlara birlikte çözüm arayacağız. Şehrimize güzel hizmetler kazandırmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Onlara hizmet etmek bizim için şereftir. Daima milletimizin yanındayız.”

 

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar