Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. EĞİTİM
Şalpazarı MYO İlk Mezunlarını Verdi
EĞİTİM
19.06.2022 22:46:56
61
A
Şalpazarı MYO İlk Mezunlarını Verdi
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılının tamamlanmasıyla Şalpazarı Meslek Yüksekokulu olarak ilk mezunlarını verdi. Okuldan 31 Öğrenci mezun oldu.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

İlk mezuniyet töreni okulun konferans salonunda yapılan törene Trabzon Üniversitesi Rektörü  Sayın Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu Şalpazarı İlçe Kaymakamı Zekeriya Murat Şahan, Belediye Başkan Vekili Metin Günay,  Başkan Yardımcısı  Mustafa Özendi, Vakfıkebir MYO Müdürü  Dr. Öğr. Üyesi Tolga Ergün, Trabzon Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanı Mehmet Olcay Bal, Şalpazarı İlçe Jandarma Karakol Komutanı Mustafa Karakuş, İlçe Emniyet Amiri Ahmet Kılıç, İlçe Millî Eğitim Müdürü Hüseyin Türkmen,  Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Murat Ayaz,  İlçesi Yükseköğretim Derneği Başkanı Ahmet Yüksel Gülay, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Savaş Kara,  Gençlik Merkezi Müdürü Sayın Ahmet Karaçoban, Trabzon Orman Bölge Müdürlüğü Orman Yangınları ile Mücadele Şube Müdürü Gökmen Genç ve AFAD Şube Müdürü Ahmet Koç,  yüksek okulun akademik personeli, idari personeli ve öğrenciler ve aileleri katıldılar.

Tören saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı, protokol konuşmalarıyla devam etti, okulu 1. olarak tamamlayan Gökdeniz Bayraktar yaş kütüğüne plaket çaktı. Okulu 2. olarak tamamlayan Emrullah Kavak ve 3. olarak tamamlayan İzzet Çolak’a plaketleri takdim edildi ve sonrasında mezunların kep atmasıyla mezuniyet töreni tamamlandı.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar