Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GURBETTEN
Selvitop, Dernek Başkanı Oldu
GURBETTEN
16.02.2022 17:37:26
215
A
Selvitop, Dernek Başkanı Oldu
Organizatör sunucu Tv ve Program yapımcısı hemşehrimiz Necati Selvitop Dernek Başkanı seçildi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Merkezi İstanbul Sultanbeyli de bulunan dernek lokalinde yapılan seçimde Başkanlığa seçilen Necati Selvitop yaptığı açıklama da şunları söyledi. Öncelikle tüm geçmiş yöneticilerimize, başkanlara üyelere ve delegelere beni İstanbul Anadolu yakası Trabzonlular Dernek Başkanlığı görevine layık gören bütün Trabzonlu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum. Bugün burada kongremizi yaparak yönetimimizi oluşturduk.

Bundan sonra bizler İstanbul Anadolu yakası Trabzonlular Derneği olarak derneğimizi şahlandırmaya geliyoruz diyen Selvitop,  İlk İcraatımızı 24 Şubatta Trabzon’umuzun kurtuluşu münasebetiyle Sultanbeyli meydanında gerçekleştireceğiz. Bizim olmazsa olmazımız olan Lahana Çorbası, Hamsi günleri, Festivaller Panayırlar geleneksel Kurtköy şenliklerimiz hayat bulacak Allah izin verirse yeniden canlandırarak kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Bizi bu göreve layık gören hemşerilerimiz layık olmaya çalışacağım. Allah bizi siz değerli hemşerilerimize karşı mahcup etmesin. Okuyan öğrencilerimize burs vereceğiz onlara sahip çıkacağız hepinize çok teşekkür ediyorum dedi.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar