Karanlık Mod
  1. Ana Sayfa
  2. GÜNCEL
Sizler, Bizim İçin Çok Özelsiniz
GÜNCEL
28.09.2022 20:52:42
68
A
Sizler, Bizim İçin Çok Özelsiniz
Vakfıkebir İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü, özel bireylere yönelik Millet Bahçesinde etkinlik düzenledi.
Erkek | Kadın (Haberi Dinle)

Vakfıkebir Belediye Başkanımız Muhammet Balta, İlçe Müftülüğümüz tarafından özel çocuklarımız için Vakfıkebir Ekmek Temalı Millet Bahçemizde düzenlenen piknik programına katılarak, özel çocuklarımız ile oyunlar oynadı, eğlenceli zamanlar geçirdi.

Vakfıkebir İlçe Müftülüğü, 01 Ekim'de başlayacak olan Camiler ve Din Görevlileri Haftası ile Mevlîd-i Nebî Haftası dolayısıyla, hafta öncesinde özel bireylere yönelik piknik etkinliği düzenledi. Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Vakfıkebir Şubesi ile hayırsever vatandaşların katkıları ve İlçe Müftülüğü Engelli Koordinatörlüğü'nün organizasyonu ile düzenlenen etkinlik, Vakfıkebir  Millet Bahçesi'nde gerçekleştirildi.

Etkinliğe; Vakfıkebir Kaymakamı Dr. Hacı Arslan Uzan, Trabzon İl Müftüsü Osman Aydın, Belediye Başkanı Muhammet Balta, İlçe Müftüsü Şükür Küçük, Çarşıbaşı İlçe Müftüsü Şakir Şahin, İlçe Jandarma Komutanlığı'nda görevli Ast Subay Üst Çavuş Çağrı Kıroğlu ve bir grup jandarma personeli, bazı okul müdürleri, öğretmenler, din görevlileri ile özel bireyler ve aileleri katıldı.

Piknik alanında; Müftülük Engelli Koordinatörü İmam Hatip Davut Bayraktar ve beraberindeki din görevlileri ile vatandaşlar tarafından hazırlanan yiyecekler etkinliğe katılanlara ikram edildi. Oldukça mutlu ve heyecanlı oldukları gözlenen özel bireyler ve aileleri piknik alanında müzik eşliğinde oyunlar oynayıp doyasıya eğlendiler.

Müftülük Engelli Koordinatörü Şenocak Mahallesi Camii İmam Hatibi Davut Bayraktar etkinlik sonunda yaptığı kısa konuşmasında; etkinliğe iştirak eden daire amirlerine, özel bireylere, ailelerine, özel bireylerin taşınması için araç gönderen Trabzon Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Muharrem Çimşit'e, maddi-manevi katkıda bulunan hayır sahiplerine ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Etkinliği organize eden ve gerçekleşmesinde önemli gayretleri olan herkese teşekkürlerini ifade eden İlçe Müftüsü Şükür Küçük, İl Müftüsü Osman Aydın ve Kaymakam Dr. Hacı Arslan Uzan da yaptıkları konuşmalarıyla özel bireylere ve ailelerine; "Sizler, bizim için çok özelsiniz. Sizlerle bir arada olmak, sizleri mutlu ve neşeli görmek bizleri de çok mutlu ediyor. Bizler, her zaman sizlerin yanındayız." mesajı verdiler.

Ana Sayfa
Foto Galeri
Web TV
Yazarlar